O dealerství

Společnost AUTOKŘEHLÍK s.r.o. byla založena v roce 1989 a zabývala se opravami motorových vozidel. V roce 1992 byla postavena nová dílna a podepsána smlouva s automobilkou RENAULT na prodej a opravy vozidel této značky.

salon_autokrehlik_new.jpg

O nás


Po úspěšném vykročení na automobilový trh v našem regionu a s přibývajícím počtem klientů vyvstala otázka zvýšení kapacity servisních a prodejních prostor. K tomu došlo v roce 1997, kdy jsme za přítomnosti generálního ředitele společnosti RENAULT otevřeli nový komplex, který na 1000 m2 nabízí prodej kompletní modelové řady RENAULT a DACIA včetně zajištění financování a pojištění automobilů.

Dále disponujeme kompletním servisním zázemím s moderním příjmem a diagnostikou, měřením geometrie, pneuservisem, karosárnou a lakovnou. Za účelem maximálního úsilí o plnou spokojenost svých zákazníku jak při nákupu, tak i při následném servisu vozu, jsou naši zaměstnanci pravidelně vysíláni na každoroční školení ve speciálním školícím středisku RENAULT.

Zastupujeme značku, jejíž vozy jsou od roku 1998 nejprodávanější značkou v Evropě a v roce 2002, 2003 a 2005 jsme tento primát potvrdili i v České republice. Všechna tato ocenění jsou pro pracovníky naší společnosti zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování svých znalostí a dovedností, jejichž cílem je Váš prospěch a splnění Vašich přání.

Prodáváme vozy značek